Kedi Sahiplenmek İsteyenler İçin İhtiyaç Listesi

Kedi Sahiplenmek İsteyenler için Öneriler

Hayatınızı bir kedi ile paylaşmaya karar verdiyseniz; sevimli dostunuz yeni evine gelmeden önce ortamı ona uygun hale getirmeniz gerekmektedir. Bunun için de bazı eşyalara/ürünlere ihtiyacınız olacaktır.

İlk olarak onu bir veteriner hekime götürmeyi ve gerekli tavsiyeleri dinlemeyi sakın unutmayın. Bu tavsiyeler hem sizin hem de yeni arkadaşınızın rahatı için önemli olacaktır.

 Temel olarak ihtiyacınız olabilecek malzemeler mama, mama ve su kabı, tuvalet kabı, kum, kum küreği, minder/yatak, taşıma çantası, kedi otu ve birkaç oyuncak, tasma. Bunların dışında kedi tuvalet kabı paspası, tırmalama tahtası, tırmanma kulesi, pencere/kalorifer önü yatağı, taraktır.

 Kediniz mama ile beslenemeyecek kadar küçük ise biberon, veteriner hekiminizin önerdiği süt tozu, sıcak su torbası ve temizlemek için de biraz pamuk gerekebilir.

   

İhtiyaç listeniz kedinizin karakterine göre değişiklik gösterebilir. Eğer kediniz yükseklerde dolaşmayı, -ağaç, dolap, tezgah üstü,- seviyorsa tırmanma kulesi onun en sevdiği eşyalarından biri olacaktır. Kediniz sakin hatta biraz ürkek ise minderini açık değil kapalı modellerden tercih edebilirsiniz. Böylelikle kendini daha huzurlu ve güvenli hissedebilir.

Sizin için en temel ihtiyacınız olacak ürünleri derledik tıklayarak ürünleri inceleyebilirsiniz.

 

 

ÜRÜNLER

Sevimli Yumurtalık, Yumurta Sunumu, Mavi
Sevimli Yumurtalık, Yumurta Sunumu, Mavi
indirimli Fiyat 243139.88TL Standart Fiyatı 242189.90TL
Değerlendir 241
Sevimli Yumurtalık, Yumurta Sunumu, Pembe
Sevimli Yumurtalık, Yumurta Sunumu, Pembe
indirimli Fiyat 24369.90TL Standart Fiyatı 24289.90TL
Değerlendir 241
Sevimli Yumurtalık, Yumurta Sunumu, Sarı-KırmızıSevimli Yumurtalık, Yumurta Sunumu, Sarı-Kırmızı
Sevimli Yumurtalık, Yumurta Sunumu, Sarı-Kırmızı
indirimli Fiyat 24359.90TL Standart Fiyatı 24269.90TL
Değerlendir 241