Ferah ve Rahat Banyolar

Banyo, evin en önemli ve en sık kullanılan alanlarından biridir. Banyo düzeni ve hijyeni, sağlıklı ve rahat bir yaşam için önemlidir. İşte bazı gereçler:

Duş Perdeleri: Duş perdeleri, suya maruz kalan duş alanını koruyarak banyo düzenini sağlar. Suya dayanıklı ve rahat kullanım sunan duş perdeleri, banyoda hijyeni sağlarken banyonuza hoş bir görüntü katar.

Banyo Rafları ve Askılar: Banyo rafları, banyoda sık kullanılan malzemeleri kolayca saklamaya yardımcı olur. Banyoda kullanılan terlikleri ve havluları rahatça saklamaya yardımcı olur. Askılar ise; havlu, bornoz gibi kurulanma ürünlerini düzenli tutarken banyoda şık bir görüntü sağlarlar.

Duş Rafları: Duş jelleri, şampuanlar, sabunlar, lifler ve keseleri düzenlememizi sağlar.

Banyo Gereçleri: Bu gereçler hoş bir görüntü elde etmemize olanak tanırlar. Gereçlerin arasında çöp kovası, tuvalet fırçası, sabunluk ve diş fırçaları bulunmakta. İhtiyacınıza göre farklı içeriklerde ürünler tercih edebilirsiniz.

Paspaslar: Banyo paspasları hoş bir görünüm sunarken aynı zamanda zemini kuru tutmamıza imkan vermektedir. Kolay temizlenebilen, sudan etkilenmeyen malzemelerden üretilmiş paspasları tercih edebilirsiniz.

Bitkiler: Banyonuza ferah bir hava katmak için canlı veya cansız bitkiler tercih edebilirsiniz.

Hava Ferahlatıcılar/Oda Kokuları: Banyonuzda oluşabilecek kötü kokuları kapatmak ve taze hava elde etmek  için kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLER

Sevimli Yumurtalık, Yumurta Sunumu, Mavi
Sevimli Yumurtalık, Yumurta Sunumu, Mavi
indirimli Fiyat 243139.88TL Standart Fiyatı 242189.90TL
Değerlendir 241
Sevimli Yumurtalık, Yumurta Sunumu, Pembe
Sevimli Yumurtalık, Yumurta Sunumu, Pembe
indirimli Fiyat 24369.90TL Standart Fiyatı 24289.90TL
Değerlendir 241
Sevimli Yumurtalık, Yumurta Sunumu, Sarı-KırmızıSevimli Yumurtalık, Yumurta Sunumu, Sarı-Kırmızı
Sevimli Yumurtalık, Yumurta Sunumu, Sarı-Kırmızı
indirimli Fiyat 24359.90TL Standart Fiyatı 24269.90TL
Değerlendir 241