İstanbul'a Yakın Kamp Alanları

İstanbula Yakın Kamp Alanları

Doğayla başbaşa kalabileceğiniz, doğanın tüm güzelliklerine doyabileceğiniz bi tatil yapmak için rotanızı hazırladınız mı?
İstanbul gibi bir büyük şehirde yaşıyor olmanız sizin doğayla geçireceğiniz keyifli vakte engel değil. İstanbul’un kalabalığından kurtulup, kendinizi dinleyebilmeniz için önerilerimiz ihtiyaç listeniz ile birlikte sizin için hazır!

1 Madame Martha Koyu (Burgazada )
Gündüzleri kalabalık akşam saatlerinde ise daha sakindir. Doğanın güzelliği içerisinde yürüyüşler yapabilir, fotoğraflar çekebilirsiniz.


2 Karamandere Saklıgöl (Şile Saklıgöl)
Mesire alanı olan saklıgöl Darlık barajına yakın bölgededir.
İstanbul’a en yakın kamp alanlarından biri olması nedeniyle çok sık tercih edilen konumlardan biridir, dolayısıyla oldukça kalabalık olmaktadır. Daha sakin bir kamp alanında vakit geçirmek istiyorsunuz göl bölgesinden uzaklaşmanız gerekmekte.


3 Darlık Barajı (Şile)
İstanbul’un en büyük barajlarından olan Darlık Barajı İstanbul kamp alanları arasında en az bilinen yerlerden biridir. Yolculuğunuz boyunca fotoğraf çekebilir, harika manzarasının keyfini sürebilirsiniz. Kamp ateşi yakabilir, balık tutabilirsiniz. İlçe merkezine yakın konumu ile doğanın keyfini çıkarabilmeniz için en iyi alternatif lerden biridir.


4 Hacılı Şelalesi Kamp Alanı
Kamp işletmesi olmadığından ücretsiz kamp alanı listesindedir. Yürüyüş yapabileceğiniz, aynı zamanda doğal güzelliğinin keyfini çıkarabileceğiniz bölgeler bulunmaktadır. Dere kenarı kamp alanı olarak çok uygundur. Az bilinmesi nedeni ile tercihinizi Hacılı Şelalesi Kamp Alanından yana yapabilirsiniz.


5 Kumköy Kilyos Kamp Alanı (Sarıyer)
Denizi ve muhteşem doğası ile kamp ve festivaller için sıkça tercih edilen kamp alanlarından biridir. Deniz kenarı kamp alanı arayanlar için iyi bir alternatiftir, yakın çevrede işletmelerin bulunuyor olması ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için kolaylık sağlar. İstanbul’da bulunan güvenli kamp alanları listesinde bulunmaktaıdır.Ulaşımı kolay, ilçe merkezine yakın bir konumdadır. Yaz aylarında oldukça kalabalık olması, ses ve gürültülü olması sizi rahatsız edebilir.Kampta yardımcınız olabilecek ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

ÜRÜNLER

Sevimli Yumurtalık, Yumurta Sunumu, Mavi
Sevimli Yumurtalık, Yumurta Sunumu, Mavi
indirimli Fiyat 243139.88TL Standart Fiyatı 242189.90TL
Değerlendir 241
Sevimli Yumurtalık, Yumurta Sunumu, Pembe
Sevimli Yumurtalık, Yumurta Sunumu, Pembe
indirimli Fiyat 24369.90TL Standart Fiyatı 24289.90TL
Değerlendir 241
Sevimli Yumurtalık, Yumurta Sunumu, Sarı-KırmızıSevimli Yumurtalık, Yumurta Sunumu, Sarı-Kırmızı
Sevimli Yumurtalık, Yumurta Sunumu, Sarı-Kırmızı
indirimli Fiyat 24359.90TL Standart Fiyatı 24269.90TL
Değerlendir 241