Kargo ve Teslimat

Siparişiniz genellikle aynı gün 15:00'e kadar kargolanır. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra takip bilgileriniz mail adresinize iletilmektedir.
Alıcı konumu ve kargo firmasının süreçlerine bağlı olarak teslim tarihi değişkenlik gösterebilmektedir. Kampanya ve indirim dönemlerinde operasyona bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Siparişiniz Aras kargo ile gönderilmektedir. 150₺ ve üzeri alışverişlerde ücretsiz, 150₺ altındaki alışverişlerde ise alıcıya aittir.

Sadece online satış ve kargo ile gönderim yapmaktayız.

Teslim almadan iade olan siparişiniz için 0530 934 64 00 no'lu müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ücret iadesi veya yeniden gönderim talebinde bulunabilirsiniz.

Paketleme

Evgaraj.com.tr siparişleriniz özenle hazırlanmaktadır. Kargo esnasında zarar görmemesi için paketleme ve ambalaj önlemleri alınmaktadır. Bu konuda yaşadığınız herhangi bir sorun olursa müşteri hizmetlerimize 0530 934 64 00 no’lu Whatsapp Yazışma Hattımızdan ya da info@evgaraj.com.tr adresimizden ulaşabilirsiniz. müşteri destek ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Hasarlı ulaşan paketiniz için 0530 934 64 00 no’lu Whatsapp Yazışma Hattımızdan ya da info@evgaraj.com.tr adresimizden müşteri hizmetlerimiz ile ileitişime geçerek destek alabilirsiniz.
Talebiniz doğrultusunda aynı ürün ile değişimi yada ücret iadesi yapılabilmektedir.

İptal / İade / Değişim

Siparişiniz kargoya verilmediyse 0530 934 64 00 nolu müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek iptal talebinizi iletebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiyse kargo size ulaştığında teslim almadan iade edebilirsiniz.

Ürünleriniz teslim edildikten sonra 14 gün içerisinde iade etme hakkınız vardır. Aras kargo 2210854551129 nolu kod ile ücretsiz gönderebilirsiniz. Ürünlerini bize ulaştıktan sonra iadenize onay verilmektedir.
Ürünleri gönderirken kutusunda

Sipariş vermiş olduğunuz ürünler için birebir değişim işlemi yapılabilmektedir.
Farklı bir ürün ile değişim işlemi yapabilmek için teslim aldığınız ürün/ürünleri iade edebilir, yeniden sipariş oluşturabilirsiniz.

Ödeme ve Fatura

Kapıda ödeme ile seöeneğimiz mevcut değil. Kredi kartı veya havale yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Faturanız e fatura olarak düzenlenir ve kayıt sırasında girmiş olduğunuz mail adresine gönderilir. Talep etmeniz durumunda fiziksel fatura gönderimi de yapılmaktadır.

Gizlilik ve Güvenlik

Sitemizde yapacağınız tüm işlemler shopify’ın güçlü alt yapısı ile korunmakta olup, kredi kartı ödemeleri iyzico ile güvence altına alınmaktadır. Tüm bunların haricinde gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde tüm bilgileriniz ve sipariş güvenliğiniz mesafeli satış sözleşmesi ve KVKK metni ile sağlanmaktadır.

Sitemizde alışveriş esnasında veya üyelik ile beraber paylaştığınız bilgiler sizin onayınız olmadan hiçbir şekilde işlenmemektedir. Bu kişisel bilgi güvenliğiniz sitemizde de bulunan KVKK metni ile de korunmaktadır.